En iyi Haber Magazin Temaları WordPress #2

 

1. Newspaper
Haber, Dergi web siteniz için uygun, kullanıcı dostu bir tema bulmak zor olabilir. Newspaper , bloglar ve dergiler gibi birden fazla kanalda yayın yapan yüksek trafikli web siteleri için ihtiyacınızı karşılayabilir.

Tasarımınızı daha da geliştirmek için yerleşik Tema Paneli, sitenizi tam gereksinimlerinize göre ayarlamanıza olanak tanıyan çok sayıda seçenek içerir. Ayrıca Gazete, sitenizden para kazanmanın çeşitli yollarını içerir ve ayrıca Google AdSense için tamamen optimize edilmiştir. Bu yeterli değilse, 40'tan fazla sosyal medya entegrasyonu sunar - gönderilerinizi birçok platformda paylaşmanıza olanak tanır.

Sonuç olarak, Newpaper, yüksek trafiğe sahip haberlerle ilgili web siteleri için idealdir. Muhteşem öğeleri sezgisel ayarlarla birleştirir ve neredeyse her türlü çevrimiçi yayını oluşturmanıza olanak tanır.


Demo/İndir


2.NewMagNewsmag , kullanıcı dostu, içerik odaklı bir WordPress temasıdır.

Çeşitli formatlarda içerik yayınlamak için tasarlanan Newsmag'in hem okunması hem de kullanımı kolaydır. Newsmag demoları, seyahat, moda, yemek ve genel haber ve bilgileri kapsayan içerik dahil olmak üzere birçok farklı türde haber ve dergi web siteleirini kapsar. Bu tema aynı zamanda harika bir YouTube desteğine sahiptir.

Newsmag ile sitenizden para kazanmak da çok kolay. Google Ads desteği sayesinde, web sitenizde reklam göstermeye başlamak için reklam kodunuzu tema ayarlarına hızlı bir şekilde ekleyebilirsiniz. Ayrıca sitenizdeki diğer reklam ağlarını kullanarak çevrimiçi derginizden gelir elde etmek için size birçok seçenek sunar.

Entegre sürükle ve bırak sayfa oluşturucu aracı, popüler üçüncü taraf eklentileri için destek ve premium widget kitaplığı gibi diğer özellikler, Newsmag'i rekabetçi bir seçenek haline getirmeye yardımcı olur.

Gerçekten kullanıcı dostu bir içerik web sitesi oluşturmak istiyorsanız, aradığınız tema Newsmag olabilir.

Demo/İndir

3.PENNEWSSite trafiğinizi en üst düzeye çıkarmak için makalelerinizin hem dikkat çekici hem de okunması son derece kolay olması gerekir. Optimum dengeyi tutturmak zor olabilir ancak PenNews ile bunu başarmak mümkündür.

Hızlı bir şekilde çalışmaya başlamak için PenNews sanat, spor, fitness ve yaşam tarzı temalarına dayalı 150'den fazla muhteşem demo düzeni sunar (sadece birkaçını saymak gerekirse). Benzersiz düzen gereksinimleriniz varsa, birlikte verilen WPBakery Sayfa Oluşturucu eklentisi öğeleri sürükleyip bırakmak kadar kolaylaştırır.

Yeni başlayanlar için tema, mobil cihazlarda sayfa yükleme sürelerinizi hızlandırmaya yardımcı olmak için Google AMP desteklidir. Ayrıca, temayı bağlı kuruluş pazarlaması için mükemmel hale getiren, neredeyse sınırsız feed içi reklam bölümleri oluşturabilirsiniz.

PenNews'in sunduğu esneklik, güç ve para kazanma potansiyeli göz önüne alındığında, kesinlikle dikkate değer. Hızlı bir şekilde profesyonel ve ölçeklenebilir bir çevrimiçi yayın elde etmek istiyorsanız, PenNews piyasadaki en iyi dergi temalarından biridir.

DEMO/İNDİR
Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski